fbpx

Oto kim naprawdę jesteśmy…

Jesteśmy ludźmi, którzy pewnego dnia zebrali razem swoje najlepsze cechy, pomysły i kompetencje, aby stworzyć w świecie kancelarii prawnych coś zupełnie nowego i wyjątkowego. Uważamy, że jeśli już coś robić, to robić to z pasją, robić możliwie najlepiej i z pełnym zaangażowaniem. 

Nie wierzymy w status quo – wierzymy, że ten piękny Świat się stale zmienia i że każdy z nas ma wpływ na to, jak On wygląda. Także i Ty. Dlatego zachęcamy Cię do tego, abyś razem z nami ten Świat zmieniał na tyle pozytywnie, na ile jest to możliwe. 

Rafał Chmielewski,
szef w web.lex 

 

Kasia Solga

Nazywam się Kasia Solga i w web.lex Bookkeeping jestem księgową. Swój pierwszy certyfikat księgowy uzyskałam w 1995 roku, potem uzupełniłam wiedzę na  studiach ekonomicznych. Pracowałam w tym zawodzie od 1996 roku, od 2004 roku prowadziłam księgowość indywidualnej kancelarii prawnej, a od 2010 opiekuję się księgowością prawniczej spółki komandytowej. Znam ten biznes od podszewki.

Lubię cyferki, kocham excela, wykresy i raporty. Nie dla liczb jednak, ale dla zrozumienia procesów, które stoją za tymi liczbami. Moja wiedza i doświadczenie ma być wsparciem dla Twojego biznesu. Wiem, że masz dużą wiedzę prawną, większą niż moja. Wiem też, że nie masz czasu na drobiazgi. Dlatego będę skrupulatnie sprawdzać Twoje dokumenty i dam Ci znać, jeśli zauważę, że coś można robić lepiej. Przy czym ostateczna decyzja zawsze będzie po Twojej stronie.

Prowadzę blog Jak prowadzić kancelarię, na łamy którego gorąco Cię zapraszam.

Nazywam się Beata Pietrucha i odkąd pamiętam zawsze chciałam pracować w księgowości (zawsze lubiłam cyferki i papierki 🙂 ) W web.lex Bookkeeping jestem, podobnie jak Kasia, księgową.

Ukończyłam UŚ, następnie studia podyplomowe z Rachunkowości na Akademii Ekonomicznej- obecnie Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach. W 2009 r uzyskałam Certyfikat Ksiegowy. Postanowiłam poszerzyć swoja wiedzę i w roku 2017 ukończyłam Kadry i Płace w WSB.  Przez kilkanaście lat pracowałam w Kancelarii Doradztwa Podatkowego, ostatnie trzy lata w firmie korporacyjnej . Przez te lata obsługiwałam mniejsze firmy, jak też spółki z o.o. Prowadziłam księgowość wielu firm z różnych branż.

Chętnie podzielę się z Wami moją wiedzą i doświadczeniem.

Beata Pietrucha
Joanna Jagosz

Nazywam się Joanna Jagosz i w swojej karierze zawodowej zawsze stawiałam na rozwój umiejętności i kompetencji. Jako osoba energiczna i ciekawa różnych dróg ścieżki zawodowej początkowo zajmowałam się szeroko rozumianym marketingiem przedsiębiorstw, realizacją kontraktów oraz budowaniem sieci klientów . 

To w tych pierwszych doświadczeniach zawodowych przekonałam się, że najważniejsze to  profesjonalna obsługa klienta. Czyli jaka? Przede wszystkim taka, która da fachową i merytoryczną pomoc, ułatwi życie, usprawni funkcjonowanie biznesu, ale też życzliwa i dająca poczucie wsparcia. Jak bardzo jest to potrzebne każdemu przedsiębiorcy przekonałam się rozpoczynając pracę w biurze rachunkowym w 2012 roku jako samodzielna księgowa, pracując z wieloma klientami i z powodzeniem wspierając ich w prowadzeniu biznesu.

Na wydziale ekonomicznym Uniwersytetu Rolniczego poznałam tajniki rachunkowości i pracując nieprzerwanie w księgowości mogłam zobaczyć, z jak wieloma problemami muszą borykać się przedsiębiorcy w naszym skomplikowanym systemie podatkowym. Dlatego stale doszkalając się i podnosząc kwalifikacje z przyjemnością służę Państwu swoją pomocą  i doświadczeniem. 

Ja nazywam się Rafał Chmielewski i w web.lex Bookkeeping pełnię rolę … hm… szefa. Chociaż… może to za dużo powiedziane. Jestem takim jakby okrągłym przyciskiem, który w aucie włącza cały system i pozwala kierowcy dotrzeć tam, gdzie jest jego przeznaczenie.

W przeszłości ukończyłem studia prawnicze na UW oraz podyplomowe na SGH. Nie ukończyłem doktoratu gdyż pochłonęła mnie praca w BIG4. Kiedy opuściłem mury (a raczej open space) korporacji założyłem pierwszy blog podatkowy w tej części Europy, a następnie w 2010 r. powołałem do życia web.lex i zacząłem wspierać kancelarie prawne w rozwoju za pomocą prawniczych blogów (obecnie ponad 100 kancelarii w Polsce i Europie). Po wielu latach wydałem Pamiętnik Adwokata oraz założyłem Fundację web.lex, która wspiera prawnicze rodziny. web.lex Bookkeeping ma pomóc Twojej kancelarii rozwijać się i zdobywać piękny i wspaniały Świat.

Rafał Chmielewski