fbpx

Najwygodniejsza Księgowość Twojej kancelarii za 97 zł. netto/mies. przez pierwsze 3 miesiące dla początkujących kancelarii prawnych

Kiedy wprowadzaliśmy naszą usługę na rynek, wiele biur księgowych się wściekło, a inni mówili, że jesteśmy szaleni. 

Mówili tak, bo nie wiedzieli tego, co jest sekretem naszego sukcesu: idealna usługa połączona z idealną obsługą klienta. Jeśli jesteś początkującym prawnikiem i myślisz o założeniu swojej kancelarii, to możesz ją założyć razem z nami.

Robiliśmy to już milion razy, a więc szybko i łatwo przez ten proces przejdziemy wspólnie. 

Na tym etapie rozwoju na pewno też masz mnóstwo wątpliwości, czy sobie poradzisz na rynku, czy wystarczy Ci kapitału na start swojego prawniczego biznesu, itp. 

Dlatego oferujemy Ci również naszą pomoc finansową – zapłacisz za całą naszą usługę tylko 97 zł netto/mies. przez pierwsze 3 miesiące współpracy. 

Taka cena w początkowym okresie Twojej działalności prawniczej pozwoli Ci przeznaczyć zaoszczędzone środki na bardziej aktywną promocję własnej kancelarii prawnej.

I o to tu chodzi – byś szybciej i bezpieczniej mógł się rozwijać 🙂 

[Więcej o naszej misji dowiesz się z naszej historii >>]

Po tym okresie decyzja o dalszej współpracy należy do Ciebie

Tak, po trzech miesiącach możemy się rozstać. Bez żadnych zobowiązań. Jeśli będziesz chciał “rozwodu”, nie poprosimy o zwrot zaoszczędzonej przez Ciebie kwoty.

Zwyczajnie. Po prostu.

Prawnicy często pytają: Gdzie jest haczyk?

Nie ma tu żadnego haczyka. Nie ma trupa w szafie, ani żadnego pogrzebanego psa.

Zasady są jasne, przejrzyste i proste.

No może poza tym, że takie ułożenie formy współpracy wymaga przede wszystkim od nas usługi i obsługi klienta na najwyższym możliwym poziomie.

A my wiemy, jak to doskonale robić. I tego też Cię nauczymy 🙂

Wiele się przy okazji z nami nauczysz – odkryjesz cały świat możliwości biznesowych

A skoro już o nauce mowa…

Od początku istnienia web.lex gromadziliśmy zasoby wiedzy biznesowej dotyczącej biznesu prawniczego.

W naszej (dostępnej wyłącznie dla naszych kancelarii) platformie znajdziesz szkolenia, ebooki, podcast, instrukcje i narzędzia – słowem wszystko, co jest potrzebne do tego, abyś mógł / mogła sprawnie i bezpiecznie rozwijać skrzydła swojej kancelarii.

Raz w roku zaprosimy Cię również na naszą zamkniętą konferencję biznesową web.lex Meeting, gdzie dowiesz się wielu ważnych rzeczy o biznesie prawniczym, a także poznasz innych wyjątkowych prawników z całego kraju i Europy.

A jeśli Cię nie będzie na konferencji, nagrania z wystąpień obejrzysz potem w naszej platformie.

To oczywiście nie wszystko dlatego, że naszym słonecznym kancelariom wysyłamy cotygodniowy Newsletter (żartobliwie nazywany imperialnym biuletynem), w którym znajdują się informacje dot. organizacji kancelarii prawnej oraz organizacji naszej szerokiej społeczności, którą najczęściej nazywamy Grupą web.lex.

Z naszego wsparcia korzysta już blisko 200 kancelarii prawnych w Polsce, a także za granicą.

Oczywiście także zajmiemy się księgowością Twojej kancelarii!

Bym zapomniał, że przecież “w tym celu się spotykamy”! 😉 HAHAHA!!!

Otóż nie tylko pomożemy Ci rozwinąć skrzydła Twojej kancelarii, nie tylko pomożemy jej zdobywać świat, ale przede wszystkim profesjonalnie i najlepiej w tym pięknym kraju zajmiemy się księgowością Twojej kancelarii.

Mamy bowiem bogate wieloletnie doświadczenie w tym zakresie.

Dziękuję za profesjonalne podejście i za pomoc. Dziękuję także za wyjaśnianie wszelkich wątpliwości i cierpliwe odpowiadanie na wszystkie pytania oraz za poszukiwanie rozwiązań. Gorąco polecam współpracę z Panią Kasią i Panem Rafałem.
Kinga Konopelko
radca prawny