fbpx
web.lex Bookkeeping – Księgowość dla prawników

Poznaj naszą najwygodniejszą we Wszechświecie księgowość prawniczą

Księgowość Twojej kancelarii za 1 zł. netto/mies. przez pierwszy rok

To jest najważniejszy i podstawowy element naszego wsparcia Twojej kancelarii – tylko jedna złotówka przez każdy z pierwszych dwunastu miesięcy współpracy z web.lex Bookeeping. 

Być może pomyślisz, że cena jest dla nas narzędziem biznesowym. NIE, NIE i jeszcze raz NIE! Cena jest dla nas po prostu narzędziem wsparcia Ciebie i innych początkujących kancelarii. Taka cena w początkowym okresie Twojej działalności prawniczej pozwoli Ci przeznaczyć zaoszczędzone środki na aktywną promocję własnej kancelarii prawnej. I o to tu chodzi – byś szybciej i bezpieczniej mógł się rozwijać 🙂

[Więcej o naszej misji dowiesz się z naszej historii >>]

Po roku decyzja o dalszej współpracy należy do Ciebie

Tak, po roku możemy się rozstać. Bez żadnych zobowiązań. Jeśli będziesz chciał “rozwodu”, nie poprosimy o zwrot zaoszczędzonej przez Ciebie kwoty. Zwyczajnie. Po prostu.

Prawnicy często pytają: Rafał, gdzie jest haczyk? Nie ma tu haczyka czy nawet haczyczka. Nie ma trupa w szafie, ani żadnego pogrzebanego psa. Zasady są jasne jak web.lex. No może poza tym, że takie ułożenie formy współpracy wymaga od nas usługi i obsługi klienta na najwyższym możliwym poziomie. A my wiemy, jak to doskonale robić. I tego też Cię nauczymy 🙂

Wiele się przy okazji nauczysz – odkryjesz nowy Świat

A skoro już o nauce mowa… Od początku istnienia web.lex gromadziliśmy zasoby wiedzy biznesowej dotyczącej biznesu prawniczego. W naszej (dostępnej wyłącznie dla naszych kancelarii) platformie znajdziesz szkolenia, ebooki, podcast, instrukcje i narzędzia – słowem wszystko, co jest potrzebne do tego, abyś mógł / mogła sprawnie i bezpiecznie rozwijać skrzydła swojej kancelarii. 

Raz w roku zaprosimy Cię również na naszą zamkniętą konferencję biznesową web.lex Meeting, gdzie dowiesz się wielu ważnych rzeczy o biznesie prawniczym, a także poznasz innych wyjątkowych prawników z całego kraju i Europy. A jeśli Cię nie będzie na konferencji, nagrania z wystąpień obejrzysz potem w naszej platformie.

To oczywiście nie wszystko dlatego, że naszym słonecznym kancelariom wysyłamy cotygodniowy Newsletter (żartobliwie nazywany imperialnym biuletynem), w którym znajdują się informacje dot. organizacji kancelarii prawnej oraz organizacji naszej szerokiej społeczności, którą najczęściej nazywamy Grupą web.lex.

Otrzymasz też od nas na samym początku współpracy specjalny poradnik biznesowo-marketingowy dotyczący organizacji kancelarii prawnej. Znajdziesz tam najważniejsze rzeczy, na które musisz zwrócić swoją uwagę jako początkująca kancelaria prawna (zaawansowana też :)).

Oczywiście także zajmiemy się księgowością Twojej kancelarii!

Bym zapomniał, że przecież “w tym celu się spotykamy”! 😉 HAHAHA!!! Otóż nie tylko pomożemy Ci rozwinąć skrzydła Twojej kancelarii, nie tylko pomożemy jej zdobywać świat, ale przede wszystkim profesjonalnie i najlepiej w tym pięknym kraju zajmiemy się księgowością Twojej kancelarii. Mamy bowiem bogate wieloletnie doświadczenie w tym zakresie.