fbpx

Najwygodniejsza Księgowość Prawnicza Twojej kancelarii

Ze wsparciem biznesowym oraz intelektualnym

Kiedy wprowadzaliśmy naszą Najwygodniejszą Księgowość Prawniczą na rynek, nasza oferta dotyczyła początkujących kancelarii prawnych. 

Tymczasem okazało się, że niemal połowa (dokładnie 46%) naszych nowych klientów to kancelarie, które z różnych powodów chciały zmienić swoją księgową.

Dlaczego?

Otóż ich dotychczasowe biura księgowe, księgujące jednocześnie firmy z różnych branż, w większości nie przykładały się należycie do swojej usługi (robiąc różne błędy w prawniczych rozliczeniach), albo do obsługi (np. nie komunikując się należycie ze swoimi klientami).

Jeśli czujesz, że Twoja obecna obsługa księgowa mogłaby być lepsza, możesz rozważyć jej przeniesienie do nas.

Proces przeniesienia księgowości wykonamy za Ciebie

Ty nie musisz się tym przejmować, ani o tym szczególnie myśleć.  A po przenosinach tradycyjnie sprawdzimy Twoje dokumenty i poprawność księgowania.

I wyprostujemy wszystko, co będzie konieczne.

Wiele się przy okazji z nami nauczysz – odkryjesz cały świat możliwości biznesowych

A skoro już o nauce mowa…

Od początku istnienia web.lex gromadziliśmy zasoby wiedzy biznesowej dotyczącej biznesu prawniczego.

W naszej (dostępnej wyłącznie dla naszych kancelarii) platformie znajdziesz szkolenia, ebooki, podcast, instrukcje i narzędzia – słowem wszystko, co jest potrzebne do tego, abyś mógł / mogła sprawnie i bezpiecznie rozwijać skrzydła swojej kancelarii.

Raz w roku zaprosimy Cię również na naszą zamkniętą konferencję biznesową web.lex Meeting, gdzie dowiesz się wielu ważnych rzeczy o biznesie prawniczym, a także poznasz innych wyjątkowych prawników z całego kraju i Europy.

A jeśli Cię nie będzie na konferencji, nagrania z wystąpień obejrzysz potem w naszej platformie.

To oczywiście nie wszystko dlatego, że naszym słonecznym kancelariom wysyłamy cotygodniowy Newsletter (żartobliwie nazywany imperialnym biuletynem), w którym znajdują się informacje dot. organizacji kancelarii prawnej oraz organizacji naszej szerokiej społeczności, którą najczęściej nazywamy Grupą web.lex.

Z naszego wsparcia korzysta już blisko 200 kancelarii prawnych w Polsce, a także za granicą.

Czy to już wszystko?

Z pewnością nie. Dlatego, że w miarę upływu czasu poprawiamy siebie samych i udoskonalamy naszą usługę i pomoc naszym kancelariom.

Rozwijamy nasze narzędzia po to, abyś Ty mógł rozwijać się znacznie szybciej i lepiej, oszczędzając swój czas i mając spokojną głowę o poprawność zaksięgowanych przychodów i kosztów.

Najlepiej pracuje się z ludźmi, którzy doskonale znają się na rzeczy. Dlatego cieszę się, że Kasia i Rafał pojawili się na rynku, bo to fachowcy godni zaufania. 
Karolina-Rokicka-Murszewska
Karolina Rokicka-Murszewska
radca prawny